UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie chce byc zgryzliwy ale ja mleka nie pije.Nie o to tu chodzi przeciez.Wyrok sadu i zmiana na nizsza grzywne przy takim argumencie to skandal!!!!!!!!!!Jak przewodniczacy nie moze zaplacic takiej grzywny?Przeciez to absurd.Jezeli nie moze to niech mu komornik siadzie na majatku i tyle.Co to on jest ponad prawem?Inni tkz.normalni obywatele tego kraju jesli nie maja pracy to i tak musza uiscic platnosci a jesli nie to wyrzuca ich sie na tkz.(przepraszam za slowo) zbity pysk.To paranoja jakas i nie chodzi mi o Leppera cz Kwasniewskiego czy innego polityka prawo jest prawem i musi byc jednakowe dla wszystkich.Wstydzilby sie pan przewodniczacy Samoobrony sieje zamet i glupote,ale jezeli chodzi rowniez o prawo to sie zgodze jest chore,jak sie okazalo i tym razem.

czytelnik