15
18.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Misiek58 - rozpędź się i walnij mocno głową w ścianę. .. może Ci się naprawi rozum :) albo wybierz się na mecz. .. Matouskova zagrała całkiem dobre spotkanie. Była zdecydowana, zaangażowana i widać było, że chce. .. i gdyby nie dwie sytuacje, które ewidentnie spaprała (np. podanie do kontry w ręce przeciwniczki) nie byłoby się do czego przyczepić. Szkoda, że nie zagrała Szott, a Sądej grała z kontuzją. .. Źle, że początek był bardzo bojaźliwy. Myślę, że dziewczyny przegrały mecz jeszcze przed jego rozpoczęciem - w głowach. Ważne, że grały do końca. Jeśli zasilimy drużynę "rzutkami" i dobrą - równą - bramką to przyszły sezon rysuje się ciekawie :) W istocie warto wspomnieć, że Aleksandrowicz czy Frankowska graja na poziomie I ligii. .. a ta pierwsza dodatkowo reglanie osłabia drużynę karami. .. Czy Trener albo Zarząd tego nie dostrzega?!
(2012.02.20)

info

0  
  0
Na tym zdjęciu nawet 3 zawodniczki w momencie rzutu są w polu :P
(2012.02.20)

info

0  
  0
Brak zawodniczki do wykonywania rzutów karnych jest strasznie rażący(3 pudła)!!!
karny (2012.02.20)

info

0  
  0
o skrzydłach już nie wspominam, bo pisałem to przy kilku poprzednich meczach!!!
karny (2012.02.20)

info

0  
  0
Tym razem karne "wyszły", ale poprzednio niekoniecznie :)
(2012.02.20)

info

0  
  0