A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dziwię się ze nie wszyscy są na zdjeciach którzy zostali nominowani, kto robił tak beznadziejnie zdjęcia ?
i tak ich doceniaja ze stypendia zatrzymali z miasta :(ale za to otrzymują po kawałku grubego szkła od Misia :)
liczy się mistrzostwo Polski, Świata, Igrzyska, Extraklasa, inne to taki większy amatorski wyczyn.
Tomita a co bylo w Cetniewie? moze sami napiszecie
Po lewej mamy konusa?