17
17.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dziwię się ze nie wszyscy są na zdjeciach którzy zostali nominowani, kto robił tak beznadziejnie zdjęcia ?
(2012.02.17)

info

0  
  0
Czy ten z lewej jest podobny do mnie ?
(2012.02.17)

info

0  
  0
i tak ich doceniaja ze stypendia zatrzymali z miasta :(ale za to otrzymują po kawałku grubego szkła od Misia :)
(2012.02.17)

info

0  
  0
liczy się mistrzostwo Polski, Świata, Igrzyska, Extraklasa, inne to taki większy amatorski wyczyn.
(2012.02.17)

info

0  
  0
Tomita a co bylo w Cetniewie? moze sami napiszecie
(2012.02.17)

info

0  
  0
nieprawda tamtem pan nie jest podobny do jasia fasoli tylko bardziej do mnie :)
(2012.02.18)

info

0  
  0
Po lewej mamy konusa?
(2012.02.18)

info

0  
  0