UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

gdzie to dobre produkowane kiedyś piwo. to co teraz produkują to szcz. .. nie do wypicia. jest to opinia piwoszy z którą powinni się liczyć. elbląskie piwo takie jakie było w latach50,60,to było piwo, które się wypijało z wielkim smakiem.

piwosz piwa ale dobrego