UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nieźle Was dusi zawiść, kochani. Chłopakom poszczęściło się w życiu, na pewno ich udział w serialu nie można nazwać statystowaniem, mylicie pojęcia. Ktoś zarabia więcej niż Wy i już od razu musicie go obsmarować. Nieładnie drodzy polaczkowie. Tak jesteście zorientowani w świecie prawdziwego aktorstwa, to dlaczego szukacie go w serialach, a nie w teatrze? koneserzy sztuki!
pisklak