UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg spada na psy. Widocznie stać nas tylko na takie "gwiazdy". Skoro w mieście nic się nie dzieje, to ludzie siedzą w domach i z braku innych rozrywek oglądają wątpliwej jakości seriale. Później "gwiazdy" tych seriali są takim swoistym magnesem, który ma przyciągnąć publikę na turniej, na który tak naprawdę mało kto w mieście by się wybrał. Żal.
nie dla pseudorozrywki