UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Spóldzielnie mieszkaniowe pobieraja co miesiąc opłate za tzw. konserwcje anten zbiorczych z których nikt już nie korzysta. 99% ludzi ma kablówki albo anteny satelitarne ale od każdego pobierają opłatę. To jawne złodziejstwo zakrawajace na zainteresowanie prokuratury !
Awers