UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spóldzielnie mieszkaniowe pobieraja co miesiąc opłate za tzw. konserwcje anten zbiorczych z których nikt już nie korzysta. 99% ludzi ma kablówki albo anteny satelitarne ale od każdego pobierają opłatę. To jawne złodziejstwo zakrawajace na zainteresowanie prokuratury !

Awers