UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na kilka dni przed koncertem zabrakło biletów, ale na zdjęciach widać wolne krzesła i wiele miejsca w sali na ich dostawienie. Dyrekcja EOK powinna zaprzestac komunistycznego wysyłania zaproszeń darmowych dla prominentów i VIP - ów. Ich na pewno stać na kupienie biletu, a blokują mozliwości wybrania sie na koncert prawdziwym melomanom.