UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na kilka dni przed koncertem zabrakło biletów, ale na zdjęciach widać wolne krzesła i wiele miejsca w sali na ich dostawienie. Dyrekcja EOK powinna zaprzestac komunistycznego wysyłania zaproszeń darmowych dla prominentów i VIP - ów. Ich na pewno stać na kupienie biletu, a blokują mozliwości wybrania sie na koncert prawdziwym melomanom.