UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tja, każdy ma swoją wersję historii. Ja mały byłem, ale pamietam dobrze jakie zadymy były na 1-maja, i jak naiwnie młodzi ludzie czasem dawali się nabierać na prowokacje MO, czy raczej SB. .. i co "zabawne" dzisiejsza policja stosuje te same metody przy różnych zamieszkach na tle społecznym - których u nas jeszcze stosunkowo mało, ale niebawem się pewnie zacznie.
Duch Czasu