UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tja, każdy ma swoją wersję historii. Ja mały byłem, ale pamietam dobrze jakie zadymy były na 1-maja, i jak naiwnie młodzi ludzie czasem dawali się nabierać na prowokacje MO, czy raczej SB. .. i co "zabawne" dzisiejsza policja stosuje te same metody przy różnych zamieszkach na tle społecznym - których u nas jeszcze stosunkowo mało, ale niebawem się pewnie zacznie.

Duch Czasu