UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czyściocha -z prawdziwego zdażenia jest najlepszą gożałą. kiedyś najgorsza wódka to ta z niebieską kartką -karbituwa- ale już jej nie ma. Z czerwoną kartką dużo nie odbiegała też smierdziała i paliła nie muiłosiernie. to się zmieniło -takich wódek już nie ma -wybór jest duży ale najlepsze są POLSKIE z dobrej wytworni. kupione w dobrym sklepie.
INWALIDA