UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszyscy chętnie wspominają tamte chwile, ale nikt nie zauważył że Lech Wałęsa był wczoraj w Elblągu. Nawet portel przegapił tę wizytę ?Można nie kochać Wałęsy, ale jednak Świat Go zna, a elblążanie Go nie zauważyli?

mirabelka