UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak było zwykły rabunek, a próba podpalenia komitetu i strzelanie ze ślepaków(całe szczęście). .. .obyło się bez ofiar. .. jakieś porachunki bandyckie na ul. kościuszki( z użyciem broni ostrej. .. .). .. Szkoda tylko młodego człowieka, zamykane szybko drzwi baru mlecznego zrobiły huk. .. .jakby wystrzał. Z przejeżdzającego konwoju nysek z karabinami maszynowymi padła w stronę huku krótka seria. .. .Nastoje po wpadkach w Gdańsku były straszne. .. trzy wystrzały z czołgu i brak szyb. .. to tak dla uzupełnienia. ..