UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak zwykle w Elblagu, wystawa na odpir. .. dol, aby była, by ludzie się nie czepiali. A jak ma ą wystawę obejżec osoba niepełnosprawna na wózku, lub o kulach, lub niewidoma ?Wystawę robią durnie bez wobrazni, ze tacy ludzie też są i zyją w Elblągu.
Alojzy