UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i historia znów zatacza koło - znów nasz kraj cofa się do prl-u Jak policja kopie po głowie zwykłego niegroźnego manifestanta, a premier mówi, że "policjanci zachowali się profesjonalnie i pokazali na co ich stać", a potem ten sam premier straszy społeczeństwo, które planuje kolejną manifestację, że "policja będzie jeszcze bardziej zdeterminowana niż poprzednio" - czyli bedzie jeszcze bardziej kopała leżących po głowie i waliła metalowymi pałami. ..

Elblągu OBUDŹ SIĘ