UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajnie się pisze o motorach, wypadkach itp pod artykulem sportowym o meczu pilki recznej ? Idioci. Reczniarzom zycze powodzenia, utrzymajcie sie w lidze obojetnie na ktorym miejscu. I uwielbiam Wasilenke :)

fankaa