UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wy kierowcy nigdy nie zrozumiecie. Na autostradach rozwijamy prędkość do 250km/h a czasami taki baran nie popatrzy w lusterko i zaczyna wyprzedać np. tira. Wtedy musimy bardzo mocno hamować, co wiążę się z dużym przeciążeniem. Patrzcie w lusterka i nie zajeżdżajcie nam drogi. Zbawi was te 30sekund? Teraz, gdy jeżdżę codziennie obwodnicą wracając z pracy zawsze strzelam światłami, bo widzę że to na Was działać i zmykacie na prawy pas!
Motocyklista z dużym doświadcz