UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Grać nie umieją i tyle. Ja tam jeżdże sobie motorem i baranki pamiętajcie, jak widzicie biało niebieski motor Suzuki katana to zjeżdżać na prawy pas na obwodnicy elbląga bo pozabijam!!

Motocyklista z dużym doświadcz