UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co was to obchodzi czym się zajmuje, każdy chce żyć i mieć się z czego utrzymać. To dotyczy wypadku który może spodkać każdego, jak można być tak zawistnym i tępym i pisać, że dobrze że nie ma samochodu, który był może jedynym zródłem dochodu. O mały włos biedna kobieta nie staciła dziecka i sama życia, wyrazy współczucia.