UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fachowcy i krytykanci fotelik i podwyższenie siedziska nie kupuje się do wieku tylko do wzrostu. Moje dziecko przestało używać tego typu urządzeń w wieku 6 lat bo głowa wystawała mu zarówno powyżej oparcia fotelika jak i fotela w samochodzie, a nie muszę chyba czym to grozi w razie stłuczki. Pomyślcie trochę zanim zaczniecie krytykować wszystko dookoła.
J23