UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny wypadek na tym odcinku drogi. Jedynie sygnalizacja świetlna w tym miejscu dałaby poprawę sytuacji. Inaczej będzie jeszcze gorzej zwłaszcza zimą. Jeżdżę tą drogą i widzę co się tam w tym miejscu dzieje - i tak dziwne że tak mało wypadków jest.

Miroslaaw