UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

najlepiej mi się słucha relacji mieszkanców którzy mieli indywidualne spotkania z Vprez Lewandowskim- by rozwiązać jakis problem np. mieszkaniowy. Format rozmowy - monologu odbiega daleko od standartów. ale poki wydaje takim że nikt nic nie wiem bo nie udowodni, to życze dalszych sukcesów i dobrego samopoczucia