UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czapki z głów panowie!!!To jedna z niewielu instytucji kultury, która dzięki uporowi i wizjonerstwu Dyrektora aspiruje do placówki wielkomiejskiej!!Komentarze odnośnie garderoby Dyrektora uważam za brak podstawowych zasad zachowania. Autorowi zapewne nie spodobałyby się kreacje Andy Rottenberg. Cóż, Elblążkowo lubi garniturki z supermarketu rodem. Pozdrawiam Jarek:) Tak trzymaj!!!

Zosia wciąż Hertz