UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Kpiny !!!!! Za uszkodzenie 2 aut i swojego 500 zł i 6 pkt a za przejazd na żółtym - wmówienie że to czerwone - nie chcąc przyjąć mandatu trzymanie 30 minut sprawdzanie trójkąta gaśnicy, sprawdzenie auta czy nie kradzione itd itp. i niemal że zmuszenie do przyjęcia mandatu, używając argumentów że ich jest dwóch świadków a ja jeden że sąd da większa karę że na skrzyżowaniu nie ma kamer - oczywiście mogłem nadal nie przyjąć, ale nie chciałem kolejnego czasu spędzić i czekać nie wiadomo na co, i tak jak stwierdzili nie udowodnił bym jakie było - dobra puenta mało ważne bo przyjąłem mandat ale 6 pkt i 300 zł gdzie nikogo nie uszkodziłem i nic tak naprawdę się nie stało. A tu uszkodzenie 2 aut cudzych. A ten pijak pewnie dostanie zawiasy - chory kraj chore przepisy
Tomasz W