UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy prezydent miasta i jego szanowna ekipa nie widzi, że na tym skrzyżowaniu do wypadkow dochodzi co miesiac, a nawet 2x dziennie i trzeba coś z tym zrobić, moze postawić straż miejską, policjanta itd. , zacznijmy zapobiegać i szanowac zdrowie i życie wspolmieszkańców. W końcu nikt nikogo na siłę na stanowisko prezydenta miasta nie ciągnął. Albo bierzemy się do roboty, albo jak nie dajemy radę zwalniamy miejsce dla lepszego.