UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To było wtargnięcie pod pojazd - widziałam, nie zmienia to faktu, że kierowca był po spożyciu. Poza tym na pierwszy etapie przejścia inny samochód ledwo wyhamował przed nią. To była ewidentnie jej winna ale że koleś był pijany to wszystko leci na niego. Doskonały przykład żeby nigdy nie jezdzić po alkoholu bo mimo że nie twoja wina to pijany kierowca zawsze jest potępiony