UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Portel. pl !!! DZIĘKUJĘ, że pokazałeś najważniejszą część tablic rejestracyjnych!!!. .. .. NE. .. .Bo zaraz cudowni i nieskazitelni ELBLĄŻANIE rzuciliby oskarżenia na NEB. Sama jeżdżę na NEB i wcale się tego nie wstydzę! Jeśli mamy już wytykać, że NEB są gorszymi kierowcami, to zapraszam najpierw na elbląskie drogi - popatrzcie jak "potrafią jeździć" NE! Nie ważne czy NEB czy NE! Jeden jeździ lepiej drugi gorzej i już! sprawa prosta. ..
Joanna_