UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co za bzdury. kto chciał a miał radio to słuchał sobie wolnej europy. nie pamiętam by kogoś zamkli za to, że słucha radia wolna europa. kołchoźników było pełno a radio było rarytasem. z każdego głosnika można zrobić mikrofon. niestety za wrogą propagandę można się było tłumaczyć do czasu rozwiązania sb. młodych ludzi ta zwary iwana polityka nie interesowała. czekaliśmy tylko na sobote i ubawy za psie grosze do rana. nie było problemów z pracą, kto chciał pracować to praca na niego czekała. nie było problemu z pracą dla kobiet.
POLAK EMERYT