UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czemu na tę trzecią próbę generalną nie wpuszczano wszystkich widzów tylko tych, którzy mieli "wejściówki"? A jeśli trzeba bylo mieć wejściówki, dlaczego nigdzie nie było takiej informacji? Zawsze na próbę można było wejść bez problemu, skąd ta zmiana?