UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
szkoda wspaniałych pięknych drzew na ul. wojska polskiego, pięknych lip na ul mickiewicza, i grunwaldzkiej, wyniszczony park modrzewie jak i sąsiednie ulice przez psy. szkoda-nie szanujemy przyrody. do tego jeszcze się dokładają inni zwolennicy wycinki drzew-przykład-wycięte piękne lipy po lewej stronie ulicy na cmentarz dębica. komu yo przeszkadzało. elbląg i okolice słyną z wycinki drzew-przykład droga elbląg malbork. w cześci drogi przynależnej do woj war. maz. wycięto już 70 procent lip. tłumacząc to wzrostem bezpieczenstwa -odsyłam do statystyki.
MIESZKANIEC ELBLĄGA