UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wredny, erg popieram! Do tego należy rozebrac kilka innych budynków z lat 60/70 albo je przebudowac. Chodzi mi o Feniks, pawilony przy 12 Lutego, zabudowę pawilonowo - handlową przy Płk Dąbka ze schodami po których zimą nie sposób sie poruszac(dwa przy Pionierskiej, jeden obok rynku, tzw pawilon przy Kosynierów Gdyńskich na przeciwko boiska szkoły muzycznej i inne. Ta bida architektura niestety na trwałe wrosła pejzaż śródmieścia i nie tylko, szpeci i kasuje swoim wyglądem klimat należny takiemu miejscu.

TUBYLEC 1