UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po pierwsze chciałem podziękować za tak przychylną recenzje - nie spodziewaliśmy się tak miłego przyjęcia. Po drugie co do występu zespołu Pokrak śmiem twierdzić że występ ich nie powalił z powodu brzmienia, niestety moim skromnym zdaniem realizator się tu nie popisał, trzeba jednak pamiętać że nagłośnienie pięcioosobowego składu jest znacznie trudniejszym zadaniem niż nagłośnieni np. trzyosobowej kapeli, od siebie dodam że moim zdanie Pokrak to jeden z najwybitniejszych koncertowych kapel jakie w życiu widziałem i sam chciałbym tak kiedyś epatować energią ze sceny jak robią to chłopaki. Bartek from MOAFT
Bartek Ostrowski