UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lata 60 i 70 to wbrew pozorom i wielu opiniom, były ciekawe czasy. Najgorzej wspominam lata 80- te i dziwię się jak to mozliwe, że wiekszość polaków uważa twórcę stanu wojennego za bohatera. Najbardziej trafne decyzje podjeli ci, którzy miedzy sierpniem 1980,a grudniem 1981 wyjechali z kraju. Ci co zostali, z chcieli wyjechać myśleli pewnie, że żyje się kilka razy.