UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Smak dzieciństwa Lody Calipso potocznie zwane Calipsiaki na patyku kosztowały 2,60.W Elblągu można było kupić je na ulicy wprost z takich białych pudeł np. pod dawnym Feniksem. Najsmaczniejsze były te śmietankowe a potem były jeszcze lody BAMBINO.