UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nastepne autko dla dowództwa. Mercedes klasy E już Panom strazakom nie wystarcza, Kia Sportage to równiez auto " sponsorowane" dla strazaków. Czy chociaz raz było w akcji, czy słuzy wyłacznie dla dowództwa a w wyjatkowych przypadkach do podwiezienia dzieci do szkoły, czy przedszkopla, a moze zony do sklepu ? Biedna Polska rzeczywistość