UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
boze jaki ten eg to wiocha, nic nikomu nie pasuje, wszystko zle, wszystko nie tak, ludzie badzcie krytyczni wobec siebie w pierwszej kolejnosci. musze przestac wchodzic na ta strone bo sie tylko nakrecam. idzcie do roboty na 12 h przez 7 dni w tygodniu to znudzi wam sie wymyslanie tych prostackich i debilnych komentarzy. .. to jest moj pierwszy komentarz na tej stronie. .. i ostatni. .. N