UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Było być nauczycielem ! Resort oblicza, że od 2015 r. minimalne stawki wynagrodzenia zasadniczego pracowników uczelni publicznych będą o co najmniej 30 proc. wyższe w stosunku do 2012 r. Tak więc, drogie "ciało pedagogiczne" czas przechodzić kursy wojskowe bo wojska nie zobaczysz, oj nie zobaczysz.