UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popieram wpis pierwszy i dodam, dużo gadania którego mało kto słyszał. Nagłośnienie -kolumny z demobilu. Więcej przedstawiania kto to nie przyjechał jak konkretnego widowiska. Na dodatek mieli co goście oglądać z trybuny bajzel na terenie i nie zaczętą galerię.