A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cytowanie artykułów z 1913 roku to pogłębianie wiedzy o naszym mieście. O miejscach które co dziennie mijamy. Z artykułów dowiadujemy się jak żyli mieszkańcy w tych czasach. Z jakimi problemami się spotykali. Ułomni są ludzie którzy wiedzą tyle, ile sobie mogą przypomnieć z własnego życia, a ich wiedza o świecie zaczyna się od momentu kiedy ukończyli 6 no może 7 lat. Co prawda niektórzy mędrcy tego świata chcieli w przeszłości, by ludzie uważali, że historia świata rozpoczęła się w 1917 lub 1945r.
ci ,co zbudowali to miasto, oraz ich krajanie , wybierając w demokratycznych wyborach hitlera , dopuścili do tego:
http://www.youtube.com/watch?v=UKkGGuvQ0IU&feature=related
szukalem czegos o E. ziegler i trafilem n aten artykul, jestem z elblaga i mam stary przed wojenny obraz podpisany e. ziegler, czy moze ktos wie cos na temat malarza lub malarki tego nazwiska?
Witam, też posiadam obraz podpisany E. Ziegler czy wiadomo coś o autorze ? Bardzo proszę o odpowiedz gdyż również szukam.