14
17.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cytowanie artykułów z 1913 roku to pogłębianie wiedzy o naszym mieście. O miejscach które co dziennie mijamy. Z artykułów dowiadujemy się jak żyli mieszkańcy w tych czasach. Z jakimi problemami się spotykali. Ułomni są ludzie którzy wiedzą tyle, ile sobie mogą przypomnieć z własnego życia, a ich wiedza o świecie zaczyna się od momentu kiedy ukończyli 6 no może 7 lat. Co prawda niektórzy mędrcy tego świata chcieli w przeszłości, by ludzie uważali, że historia świata rozpoczęła się w 1917 lub 1945r.
(2011.09.19)

info

0  
  0
ci ,co zbudowali to miasto, oraz ich krajanie , wybierając w demokratycznych wyborach hitlera , dopuścili do tego: http://www.youtube.com/watch?v=UKkGGuvQ0IU&feature=related
(2011.09.19)

info

0  
  0
szukalem czegos o E. ziegler i trafilem n aten artykul, jestem z elblaga i mam stary przed wojenny obraz podpisany e. ziegler, czy moze ktos wie cos na temat malarza lub malarki tego nazwiska?
miko1964 (2014.08.30)
Witam, też posiadam obraz podpisany E. Ziegler czy wiadomo coś o autorze ? Bardzo proszę o odpowiedz gdyż również szukam.
iwonab1 (2015.04.27)