UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Małysza. Po trzykroć TAK. Stać mnie na samochód po 2 latach, byłem w Egipcie na wczasach, mam ładną willę. Stać mnie na wymianę AGD po 2 latach. Wystarczyło się uczyć, dać innym zarobić. Nigdy nie byłem malkontentem-sam doszedłem do tego, co mam. Nie wystarczy narzekać - trzeba również ruszyć swój mózg i zacząć myśleć.
nie-malkontent