UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
za granicą odświeża się chatę co dwa latawymiana AGD wiadoma sprawa a w Polsce co??? ludzie na czynsz nie mają!!!!!nie wspomnę o wypadzie na wycieczkę do ciepłych krajów???stać was na MALEDIWY pojechać??? Stać was na wymianę auta co drugi rok bo się nudzi!!!!!pytam się!!!!! odp jest prosta NIE !!!!! Więc weźcie widły i rozwalcie ten SEJM I tych darmozjadów co *****pierd*****zą w stołki bo nigdy tego nie będziecie mieli co ja mam będąc za granicą!!!!! życie jest za krótkie aby tak wegetować. .. .wiem coś na ten temat bo sam tak miałem jak byłem w Polsce. .. .Studia nie pomogą !!!!! bez znajomości nikt wam posady za 5tyś nie da!!!!
Małysz