UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

działki, ach te działki nie jednemu zycie zmarnowały. komuna działki dawała, żeby po pracy obywatel miał zajęcie, żeby nie myślał co do garnka włożyć, bo w sklepach był ocet, a na działkach ogórki. szanowni działkowicze dziś działka jest potrzebna jak te dziury na ulicachdzia

DZIAŁACZ