UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
działki, ach te działki nie jednemu zycie zmarnowały. komuna działki dawała, żeby po pracy obywatel miał zajęcie, żeby nie myślał co do garnka włożyć, bo w sklepach był ocet, a na działkach ogórki. szanowni działkowicze dziś działka jest potrzebna jak te dziury na ulicachdzia
DZIAŁACZ