UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Impreza bardzo udano. Może w przyszłym tygodniu warto przesunąć imprezę o jeden tydzień wcześniej aby zachaczyć o okres wakacyjny? Warto również inaczej rozlokować kramiki aby większa część Starego Miasta była zagospodarowana. Super, że w sobotę pojawili się elbląscy Wikingowie! Urząd Miejski stanął na wysokości zadanie i za rok będzie na pewno lepiej. Pani Gelert to nie tylko gotowała na scenie ale też rozdawała chleb ze smalcem.