UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sam dupą szczekasz idioto. Najlepiej tylko narzekać. Nie dzieje się nic - źle, coś się dzieje też źle. Niektórzy ludzie móżdżki mają wielkości orzeszka. .. Według mnie fajna i sympatyczna impreza, na którą przychodziły całe rodziny. Zresztą kolejna w krótkim odstepie czasu. W końcu pomału nasz Elbląg zaczyna żyć. Jeszcze tylko więcej pracy i możliwości rozwoju dla młodych elblążan i bedzie dobrze. Do roboty więc politycy!!

zawsze wierny