UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widziałem miejsce tego wypadku i rozbity samochód. Na całej trasie między Fromborkiem a Elblągiem trzeba bardzo uważać przy wyprzedzaniu, ale w tamtym miejscu pobocze jest niżej o około 10 cm niż asfalt i nie dziwie się, że wyprzedzając i zjeżdzając z asfaltu kobieta utraciła panowanie nad pojazdem. Zdjęcia tego nie oddają jak ten samochód wygląda z bliska. Wydaje mi się, że ją lekko obróciło i uderzyła w drzewo prawą stroną(strona pasażera). Mężczyzna siedzący obok kierowcy nie miał szans przy takim silnym uderzeniu. Tak mi się zdaje. Pozdrawiam i bezpiecznych szos
kierowca