UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta droga jest za wąska, jest w kiepskim stanie i jeszcze te przydrożne drzewa stanowią zagrożenie. Gdy z naprzeciwka jedzie autokar albo ciężarówka to trzeba dwoma kołami zjeżdżać poza drogę aby się minąć

eeeeeeeee