UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
powiem tak: znam tą trasę i wielokrotnie nią jechałem, pociągiem rowerem, na pieszych rajdach - ludzie - kto robił te zdjęcia?? po ich obejrzeniu na pewno bym się na podróż nadzalewowym szlakiem nie zdecydował, a przecież warto!!! amatorszczyzna na maxa i żenuła!!!!
piechur