UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Podobnie jest zresztą ze znakami drogowymi - w Niemczech na autostradzie trzeba chyba zasnąć, żeby jadąc gdzieś pierwszy raz nie zauważyć odpowiedniego zjazdu czy jakiegoś ważnego miejsca, bo każdy ważny znak jest powtórzony 2 razy (+ najmniej 1 przy samym zjeździe bodajrze) - a u nas. .. ktoś chyba wymyślił, że oszczędzi na tablicach. .. albo takie kwiatki jak na naszym Węźle WSchód drogowskaz na Warszawę stojący od razu za lampą (żeby się mniej rzucał w oczy; ) - chyba, że to "już" poprawili. ..
Elektryk z okolicy