UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i tak jak nie lubię Internetowego marudzenia, to tu muszę w 100 % przyznać rację. Prowizorka, to słowo klucz, które charakteryzuje działania wielu polskich, a w szczególności lokalnych przedsięwzięć. My mamy świetne pomysły, ale kompletny brak wyczucia rynku, a przede wszystkim brak sensownej reklamy, promocji. Tysiące wydawane na bezsensowne ulotki, spotkania i brak czytelnej reklamy w Internecie i oczywiście na dworcach. A to naprawdę niewielki koszt.

kaziuk23