UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejorz - masz rację!!! To nieustanna prowizorka - uliczna łapanka, gdzie nigdy i nigdzie nie znajdzie się stałych gości, turystów pełne wagony etc. NIGDY! To łatanie sznurkiem i drutem, albo idzie się na całość, albo podaje tyły! W NIEMCZECH podczas tzw. Dampfparade - tysiące turystów, gości z zagranicy, a w tym także DWIE ELBLĄSKIE LOKOMOTYWY firmy SCHICHAU!!!

Nieustanna prowizorka....