UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mało osób jedzie po godziny żle pomyślane odjazdu i powrotu. Jak jechać na plażę na cały dzień czy pół dnia a powrót czym z buta. Ciekawi mnie dlaczego w koło olsztyna jest tyle połączeń i na jesieni nie są likwidowane tak jak nasza kolej nad zalewowa. Jednak to prawda dziadowskie województwo a olsztyn dno.